Ora ėshtė 2021-09-17, 06:22

Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.

Ju pranoni tė mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, tė neveritshme, urryese, kėrcėnuese, shpifėse apo cdo lloj materiali qė mund tė bjerė ndesh me ligjet nė pėrdorim. Shkrime tė tilla do cojnė nė pėrjashtimin tuaj tė menjėhershėm dhe tė pėrhershėm (dhe njoftimin e ISP-sė tuaj). Adresa IP pėr cdo mesazh regjistrohet pėr tė bėrė tė mundur aplikimin e kėtyre procedurave. Ju pranoni qė webmasteri, administratori dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas gjykimit tė tyre. Si pėrdorues ju pranoni qė informacioni qė ju dhatė do tė ruhet nė njė regjistėr. Megjithėse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorėt nuk mund tė mbahen pėrgjegjės nqs ky informacion vidhet.

Ky forum pėrdor cookies pėr tė ruajtur informacion nė kompjuterin tuaj. Kėto cookies nuk pėrmbajnė asnjė informacion personal, ato shėrbejnė vetėm pėr pėrmirėsimin e shėrbimit qė ofrohet nga ky forum. Adresa e postės elektronike pėrdoret vetėm pėr konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalėkalimit (dhe nė rastet kur u dėrgohet njė fjalėkalimi i ri nqs harroni atė qė kishit).
 
LEXO ME KUJDES KETE SHKRIM !!!

Mbasi te keni perfunduar me rregjsitrimin ne adrese e e-mailit qe ju keni perdorur per tu rregjistruar do tju vije nje e-mail e cila ju kerkon te beni aktivizmin e llogarise tuaj duke klikuar nje adrese qe ndodhet aty.Nese ky aktivizim nuk behet nga ana juaj ateher,nuk eshte e mundur qe ju te hyni ne forum.

Nese ky e-mail nuk ju vjen ateher llogaria juaj do te aktivizohet nga Administratori, Ne adresen tuaj do te vij nje tjeter e-mail e cila ju tregon se llogaria juaj u aktivizua.Me pas nuk ju mbetet vetem te Identifikoheni ne forum me Identifikimin dhe Fjalkalimin qe keni perdorur gjat rregjistrimit tuaj.

 

Nese keni perseri probleme ateher kontaktoni Web-masterin me kete adrese Messengeri