Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

+18
Bossi_Live.org
snaiper
The Bloody Alboz
ENGJELLUSHA
Shejtanka
agim
shaban cakolli
Nertila
bellissima
Partizan
adiii
happy girl
Sajmiri
kukulla_br
Eri-B
****MILKA****
NEO
Andi
22 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Andi 2007-07-11, 09:07

Me ke personazh te famshem shqiptar ose te huaj do te donit te kalonit nje nate te paharrushme????
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga NEO 2007-07-11, 11:17

fiksim e kam me elvana gjaten
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 37
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8649

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Vizitor 2007-07-11, 15:46

me Scarlet Johanson
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Andi 2007-07-11, 18:38

ehhh dono se mos vetem ti....Very Happy

jurgen kush eshte kjo kengetare apo aktore?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Vizitor 2007-07-12, 11:02

eshte aktore. Ka luajtur te match point, the island etj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-17, 15:40

PO PSE CI KENI GJITHE KETO VIPA NE MENDJE???????????
KE VAJZA SHUME HERE ME TE BUKURA NE RRUGE SE SA NE T.V.!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Vizitor 2007-07-17, 16:41

ne nuk po themi qe nuk ka vajza me te mira ne rruge. Pyetja ishte se me ke personazh te famshem shqiptar ose te huaj do te donim te kalonim nje nate te paharrushme dhe ne iu pergjigjem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-17, 16:52

OKAY!!!SORRY ABOUT THAT!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Vizitor 2007-07-17, 17:11

ska gje :te puc pak:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Guest 2007-07-17, 19:42

kurse une do kisha deshire me kalu nje nat me nelly fertado
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Eri-B 2007-07-17, 20:48

Bashkohem me mendimin e darkut
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 29
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 5248

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-18, 18:19

DO TE DESHIROJA SHUME TE KALOJA NJE NATE ME KETE EDHE PSE NUK ESHTE VIP!!VEC DARKU MUND TA NJOHE!!!!!!!!!!Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Liam_122x69
****MILKA****
****MILKA****

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Guest 2007-07-18, 20:23

ke mund te njof une milka se me bere kurjos tani
pu kuj ja nin per vipa mar se vetem manikyr kan ne turi dhe asgje tjeter hahahah
jan femrat te tjera qe te iken truri me kalu nje nat
por thjesh thash nje mendim une me siper
.:x :x
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Guest 2007-07-18, 20:26

nuk e pash me fal me po ky esht pederrast mar tek big brother canal4 hahahah me pederast ke qef me kalu nje nat , tani me bere te dyshoi shum ne ty hahahaha. pse ca je ti milka femer apo mashkull se ketu ke fol nje gje qe une e di sps e shikoi big brother per nat ne oren 9pm
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Vizitor 2007-07-19, 23:22

o milka nga e zgjodhe nje pederast? o dark sa informacione paske per pederastet... (shaka)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Guest 2007-07-20, 13:10

Jurgen po nuk do me then se kam info per pd por esht nje shtet ketu qe pd u ben reklama shum sps kan te dretat etyre dhe ne UK ME FORT I MBRON SHTETI PD DHE QEIT ,

SESA NJERZIT .
Jurgen po sikur me ken ti ketu te iken truni duke par mashkull mashullit ne mes te qytetit , dhe femrat po keshtu
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-20, 16:14

LIAM ESHTE SI SHPIRT!!!!!!!!!!!!TI DARK THJESHT E KE INAT!!!!!!!!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Guest 2007-07-20, 16:56

Po pse e kam inat ku me kerset mu per tipat si ai
po esht gay dhe pik
ti ke mendimin tend qe nuk ka te bei me mu fare po thjesh nje add
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Vizitor 2007-07-21, 17:23

o milka po ce do ti ate kur ai eshte pd
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-24, 11:54

PO TI JURGEN KE DEGJON!!!!!!!SHIFE PO DESHE SE TA TREGON DARK ADD POR NEJSE MEQE QENKA PD SIC THOTE DARK SE UNE SE DIJA S'KAM NGELUR KEQ PER LIAM KUR KAM TE DASHURIN TIM!!!!!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga kukulla_br 2007-07-24, 19:01

me stinen eshte yll
kukulla_br
kukulla_br

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 28
Vendodhja : Berat
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 5190

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Guest 2007-07-24, 19:21

MILKA ti je person me ?????????????????????????????
dhe mos me berziej , mu keta liem po ai esht pd dhe pik

kot kot kot kot kot kot


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-24, 19:33, edituar 1 herė gjithsej
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Vizitor 2007-07-24, 19:21

stineeeeeeeeeeeeeeen??????????????????? :affraid: kot :12:p.s. o milka bera shaka aty me lart, se nuk e di se cfar eshte ai
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-25, 13:14

P3RV3C LIAM ADHUROJ DH3 BL3RON!!!!!!!!!!KAM PASUR NR 3 SHPAT KASAPIT DH3 3RMAL F3JZULLAHUT POR K3TO I SHP3RNDAJA S3 KAM DASHUR V3C NR 3 BL3ROS!!DARK DUA T3 SQAROH3M M3 TY!PS3 PIK3RISHT KUR MOR3 V3SH Q3 KISHA T3 DASHUR M3 TH3 N3 MSN LAMTUMIR3?T3 LUT3M S3 JAM N3 ANKTH!NUK MUND3M T3 VAZHDOJ M3!!!!!!!!!!!
I LOV3 FOR3V3R ***!!!!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rat1010 Online
Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Guest 2007-07-25, 13:25

PSE JE NE ANKTH :ne qef: :ne qef: :ne qef: :ne qef: :ne qef:


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-26, 16:11, edituar 1 herė gjithsej
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke vip do te donit te kalonit nje nate... Empty Re: Me ke vip do te donit te kalonit nje nate...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi