Si ta freskoni lidhjen tuaj

2 posters

Shko poshtė

Si ta freskoni lidhjen tuaj Empty Si ta freskoni lidhjen tuaj

Mesazh nga Andi 2015-04-04, 18:19

Si ta freskoni lidhjen tuaj Image213

Nė rutinėn e pėrditshme, pavarėsisht tė gjitha obligimeve jetėsore, shpeshherė pa dashur hyn edhe raporti me partnerin. Ju duhet ta freskoni lidhjen tuaj, pa harruar disa imtėsi qė do ta bėjnė diferencėn nė lidhjen tuaj. Ja disa kėshilla tė dobishme.

Ia nxirrni nė pah tė mirat

Njė mirėnjohje e thjeshtė mund t’i japė kuptim dhe ta zbukurojė ditėn tuaj. Flisni sė bashku pėr njerėzit dhe ngjarjet dhe shprehini mirėnjohje pėr ndonjė gjė qė ka bėrė pėr ju. Bėjeni kėtė edhe pėr gjėra tė vogla, nė dukje tė parėndėsishme, qoftė edhe pėr diēka tė thjeshtė qė ju ka bėrė tė qeshni.

Ēmojeni pėr dhuratėn e bėrė

Zakonisht meshkujt nuk janė shumė tė sigurt kur u blejnė dhurata bashkėshorteve tė tyre. Kėshtu qė nėse ai ju ka marrė diēka qė vėrtet ju ka gėzuar, bėjani me dije kėtė gjė. I thoni se sa shumė komplimente ka marrė ajo dhuratė nė mesin e miqve tuaj tė punės apo gjetiu. Kėshtu ju do ta shpėrbleni pėrzgjedhjen e tij dhe do tė krijoni mundėsi qė nė tė ardhmen tė merrni edhe ndonjė tjetėr tė ngjashme, shkruan zeri.

Pėrkujtojeni nė njė natė tė ēmendur nė dhomėn e gjumit

Kjo ėshtė njė deklaratė e bukur qė do ta pėrmirėsojė raportin tuaj dhe do t’i japė freski pavarėsisht detyrave tė pėrditshmėrisė. Seksi ėshtė njė akt tejet i rėndėsishėm nė martesė, mbase ėshtė edhe e para gjė qė ju bie ndėrmend. Pėrkujtojeni nė lojėrat e zjarrta nė shtrat, kjo i bėn mirė lidhjes suaj.

Ftojeni nė darkė romantike

Befasojeni me ndonjė dalje tė paplanifikuar, qoftė pėr darkė apo pėr njė gotė verė nė njė ambient intim nė njė lokal tė dashur pėr ju. Kjo mund tė jetė mjaft seksi. Ky spontanitet do t’ia rikujtojė se ju pėrveē obligimeve i ndani edhe kėnaqėsitė dhe argėtimet.

Bėjeni me dije se jeni krenarė me tė

Meshkujve ju pėlqen qė tė ndjeheni krenarė me ta, por kėtė nuk e thonė drejtpėrdrejt. Bėjani me dije se krenoheni me arritjet e tij profesionale dhe me mbėshtetjen qė ua jep nė jetė. Thojuani kėtė pasi tė kthehet nė shtėpi pas njė dite tė lodhshme qė ka pasur nė punė, qė ta kuptojė se jeni e vetėdijshme pėr mundin qė jep dhe se ju intereson secili detaj i jetės sė tij.

Dėshmojani se nuk jeni xheloze

Nėse vėreni qė ndonjė femėr nė lokal pėrpiqet ta provokojė partnerin tuaj, bėjani me dije se po e hetoni kėtė gjė dhe se jeni e lumtur qė ai ėshtė burri juaj. Kjo nuk e kėrcėnon martesėn tuaj. Pėrkundrazi, kjo ia rrit vetėbesimin partnerit tuaj dhe ia shpreh atij kėnaqėsinė qė keni ju nė kėtė lidhje dhe se aspak nuk jeni xheloze.

Argėtimet e ripėrtėrijnė lidhjen

Argėtimet e freskojnė lidhjen nė raste ftohjesh. Pėr shembull shikimi i ndonjė filmi, pjesėmarrja nė ndonjė ditėlindje miqsh, pėrgjigjja ndaj ftesės sė ndonjė fqinji pėr pije e pėr kėngė deri nė orėt e vona mund ta freskojnė lidhjen tuaj edhe mė shumė. Rezultatet e kėtyre argėtimeve shihen shpejt.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Si ta freskoni lidhjen tuaj Rat1010 Online
Si ta freskoni lidhjen tuaj Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si ta freskoni lidhjen tuaj Empty Re: Si ta freskoni lidhjen tuaj

Mesazh nga Besiana 2015-04-07, 20:40

interesante :bukur:
Besiana
Besiana

Si ta freskoni lidhjen tuaj Rat1010 Online
Si ta freskoni lidhjen tuaj Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 31
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 5229

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi