CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

+4
Eri-B
triniti
Andi
NEO
8 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Musafir 2007-09-13, 19:00

A MENDONI SE ESHTE NORMALE QE 2 PERSONA TE TE NJEJTIT SEKS TE KENE NJE LIDHJE SE BASHKU?MUND TE LEGALIZOHET KJO LIDHJE?DHE MBI TE GJIHA A MUND TE ADOBTOJNE FEMIJE???
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-09-13, 19:02

opppppppppss
ku u hap dhe nje ketu
po une si person nuk du me jau pare bojen homove
dhe jam gjithmon kundra ,dhe do jem gjithmon kundra me keta tipa qe na bain si femra dhe femrat na bein si mashkuj ,,,,:nerva: :nerva: :nerva: :nerva: :nerva: :nerva: :nerva:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Musafir 2007-09-13, 19:17

NDERSA UN PERSONALISHT SE CFARE BEN NJE NJERI ME JETEN E TIJ PRIVATE NUK ME INTERESON FARE, NUK DUA TIA DIJ SHKON ME DJALE APO VAJZE...MENDOJ SE ESHTE E LEHTE TE GJYKOJME NE QE NUK KEMI "PROBLEME" ,DUHET TE GJENDEMI NE SITUATEN E TYRE PER TE PARE NESE ESHTE DICKA E LEHTE APO JO! DHE E 2-TA NUK ESHTE VERTETUAR DERI SOT QE NJE GAY ESHTE NJERI ME I KEQ SE TE TJERET..PERKUNDRAZI!!
E VETMJA GJE QE NUK PRANOJ ESHTE ADOPTIMI I FEMIJVE..FAMILJA ESHTE GJE E SHTRENJT DHE DUHET TE VAZHDOJ TE KRIJOHET ASHTU SIC E KA FALUR ZOTI, MES NJE MASHKULLI DHE NJE FEMRE!!


Pra per mua te jesh gay nuk eshte dicka e bukur ,por nuk mendoj se ne te tjeret munD tE gjykojme per zgjedhjet personale!!
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Vizitor 2007-09-13, 23:08

un jam dakort me darkun
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga NEO 2007-09-13, 23:16

edhe une jam dakort me darkun.
Veprime dhe zgjedhje te tilla jane devijime nga ajo cka ka krijuar natyra.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rat1010 Online
CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 40
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 9602

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-09-17, 17:52

un them vetem nje gje... ne nje koh plot lufte e urrejtje pse duhet te shkojm kunder disa personave qe duan te rrin bashk.. le te jen homo, lesbike o trans o ku ta di un... i lini rehat te dashurojn njeri tjetrin.. dhe ta dini se me shum po rezistojn kopiet gay sesa ato etero.. ata sbejn keq asnje njeriut.. ( pervec ne vajzave qe po na i marrin djemt me te mir.. Very Happy ) jam dakort qe lidhja e tyre te njihet nga shteti me martes po nuk jam dhe aq dakort qe ta adoptojn femij...
sepse femija duke u rritur nuk e ka ate mbeshtetje te nenes dhe babes! mund ta duan shuuum por esht shum e veshtir qe nje femij te kuptoj pse ka 2 baballar ose 2 nena...
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Andi 2007-09-17, 23:32

e kam thene edhe diku tjeter edhe po e rithem keta duhen shfarosur nga faqia e dheut,biles un i vdes ne dru me me dal perpara,le te me quani edhe rracist po un kete ide kam per keta. Me ngjallin neveri,jane kunder ligjeve te natyres


( pervec ne vajzave qe po na i marrin djemt me te mir.. Very Happy )

anisa po pse i mbeshtesni gjithmon ju femrat ???
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rat1010 Online
CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 36
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 11621

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-09-21, 20:53

po i mbeshtesim o andi...

mua ata nuk me kan ber gje.. jan shum te edukuar .. shum miqesor.. e mbajn veten me shum se shumica e djemve
"normal" e kur del me to xhiro nuk rrezikon te degjosh nje koment si ky pershembull : uee ca **** ajo qe kaloj eeeee? shiko si esht shiko... yll bote!
kurse me ju etero keto gjera ndodhin dhe shum shpesh se harroni ke keni perkrah sa her qe shihni nje minifund e 2 kemb te zhveshura... ! ata jan si jan, jan per veten e tyre
..
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Musafir 2007-09-21, 21:08

Edhe un jam dakort me ty anisa ,ato jane persona shume me sensibel dhe te respektueshem..
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga NEO 2007-09-22, 00:11

anisa shkruajti:po i mbeshtesim o andi...

mua ata nuk me kan ber gje.. jan shum te edukuar .. shum miqesor.. e mbajn veten me shum se shumica e djemve
"normal" e kur del me to xhiro nuk rrezikon te degjosh nje koment si ky pershembull : uee ca **** ajo qe kaloj eeeee? shiko si esht shiko... yll bote!
kurse me ju etero keto gjera ndodhin dhe shum shpesh se harroni ke keni perkrah sa her qe shihni nje minifund e 2 kemb te zhveshura... ! ata jan si jan, jan per veten e tyre
..


ta them une pse femrat kane konsiderate per kete lloj shtrese. Sepse femrat te keta tipa gjejne veten e tyre. Me qarte do te thote se ket lloj tipash kane nje natyre femerore prandaj seksi femer ka gjithmone nje konsiderate te larte ndaj tyre pasi shohin tek ata njeriun te cilin nuk u vjen asnje rrezik.
Meqe ju gocat keni konsiderate te larte po ju bej nje pyeteje: A do te pranonit te martoheshit me ndonje prej tyre?
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rat1010 Online
CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 40
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 9602

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-09-22, 13:16

une mendoi me hek nga forumi ket teme ,
por nese ne ne ket forum kemi nani te dores ateher
do ta diskutonim ne maximum ,po ketu besoi se nuk kemi as mos pacim
Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga NEO 2007-09-22, 13:30

edhe une kete mendim kam qe ta heqim fare se sia vlen hic me e diskutu.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rat1010 Online
CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 40
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 9602

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-09-22, 13:36

jo per nai gje po shkon larg me von kjo pranai po them une
2 vet u bem
shumica fiton
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Musafir 2007-09-22, 13:53

Don_Corleone shkruajti:
anisa shkruajti:po i mbeshtesim o andi...

mua ata nuk me kan ber gje.. jan shum te edukuar .. shum miqesor.. e mbajn veten me shum se shumica e djemve
"normal" e kur del me to xhiro nuk rrezikon te degjosh nje koment si ky pershembull : uee ca **** ajo qe kaloj eeeee? shiko si esht shiko... yll bote!
kurse me ju etero keto gjera ndodhin dhe shum shpesh se harroni ke keni perkrah sa her qe shihni nje minifund e 2 kemb te zhveshura... ! ata jan si jan, jan per veten e tyre
..


ta them une pse femrat kane konsiderate per kete lloj shtrese. Sepse femrat te keta tipa gjejne veten e tyre. Me qarte do te thote se ket lloj tipash kane nje natyre femerore prandaj seksi femer ka gjithmone nje konsiderate te larte ndaj tyre pasi shohin tek ata njeriun te cilin nuk u vjen asnje rrezik.
Meqe ju gocat keni konsiderate te larte po ju bej nje pyeteje: A do te pranonit te martoheshit me ndonje prej tyre?


Andi pyetja jote eshte icik e veshtire se ato po te martoheshin me ne nuk do ishin homo..mgjth un personalisht preferoj me mire nje djale te sjellshem dhe me edukate se sa nje tip egoist, mendjemadh, qe i duket vetja se mund te ket gjithcka poshte vetes, nder to edhe femrat..
Po tani po ju bej un nje pyetje ju djemve:pse i urreni kaq shume keto njerez apo se ju ulin imazhin e mashkullit te plotfuqishem(gje qe ju tremb)???
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-09-22, 14:08

arla hajde dhe shikoi vet ti se si jan dhe si bain ta shpifin , me dal ne rug ske nga shkon se jan ba plot apo don dhe shqiperin me pa ne ate rug , ja si vjen kjo gje tek njerzit se te gjith jan nje soi , por duke pare filma duke pare njerzit vet dhe duke bere diskutime dhe thon , pse nuk po provoi une ,ta bei prov se si esht etj .. sidomos keta qe jan ne shko llte lart , e bein prov
dhe sa per nje pd u ne nuk lodhem te diskutoi ndjenjat e tij une ,po ca me ba se e ke fut ketu po do e heqim shum shpit arla mos ki merak noshta dhe sot
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga NEO 2007-09-22, 22:55

per mua hiqeni fare si teme.

o arla sa per pyetjen tende besoj se nuk qendron si pyetje fare. Keta lloj tipash jane kunder natyres, dicka teper e ulet per mendimin tim. Pse nuk shkojne bashke kafshet e te njejtit seks? Sepse nuk eshte e natyrshme.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rat1010 Online
CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 40
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 9602

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga triniti 2007-09-24, 03:42

personalisht mendoj se jane persona me probleme te renda psikologjike. gjithsesi nuk i paragjykoj jane te lire te bejne me jeten e tyre ate qe preferojne.
qofte edhe ta hedhin ne plehra ate.
mjafton qe ato qe bejne ti bejne ne shtepi dhe jo ne ambiente publike, me pak fjale nuk e kam problem deri sa nuk i shoh...
triniti
triniti

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rat1010 Online
CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 6151

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-09-24, 17:22

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Yea1
[b]nese nuk e heqni si tem une do u bi shum si kjo ketu ,,,,,,, :nerva: :nerva: :nerva: :nerva: :nerva: :nerva: :nerva: :nerva: :nerva:
:nerva: :nerva:
:nerva: :nerva:
:nerva: :nerva:
:nerva:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Andi 2007-09-24, 17:42

dark,tema qe eshte hapur eshte nje teme diskutimi qe prek edhe kohet e tanishme, tema ka si per qellim qe ju te jepni mendimin tuaj per kete kategori personash,pra eshte nje teme diskutimi,te tilla tema normalisht duhet te jene pjese diskutimesh edhe tek forumi jone sic jane keto lloj diskutimesh ne forumet e tjera,nqs se ju e keni problem kete teme ateher bini dakort me arlen pasi ajo e ka hapur kete teme per ta fshire.un nuk nderhy

gjithsesi mos kujtoni se po i dal ne mbrojte kesaj shtrese un,mendimin tim per kete shtrese e kam dhene.
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rat1010 Online
CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 36
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 11621

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Musafir 2007-09-24, 18:31

Nuk kuptoj pse duhet te fshihet si teme..nese ndonjerit prej jush nuk i pelqen thjesht mos te marr pjese ne te.sic tha dhe Andi eshte thjeshte nje teme diskutimi, fakti qe eshte hapur ne forum nuk do thote qe djemt tone (te forumit) jane te tille... :no:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-09-24, 18:59

para se te dal nje xhiro po e bei dhe nje
, mos ma merrni per keq eeeeeeeeee
se nuk jeni ngop me buk
dhe sot beni debat per pederasta e pederaste ...
ku shkoni keshtu mar popull merreni shtruar nga nje shkall per dit dhe ne fund arrin ne top
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-10-07, 21:35

jo mo pse ta hiqni...!! jo,s'hiqet kjo tem!!!! un se kuptoj ckeni ju me ta... ju kan ber gje ? JO! ju kan then ndonje gje? JO! ju kan ber ndonje propozim? JO!

UN MENDOJ QE JU DJEMT I KENI INAT VETEM SE KUR SHIKONI ATA KENI FRIK SE FUND MUND TE JENI EDHE JU TE TILL....!!! GJITH DJEMT KAN FRIK PER KETE!!

DHE PO TE PERGJ. TY DON TANI.. JO NUK DO TE MARTOHESHA ME NJE DJAL GAY SE ATA NUK I PELQEJN FEMRAT.. NUK I SHIKOJN FARE SI I SHIKON NJE DJAL ETERO.. DHE PYETJA JOTE SKA VEND...

KAQ KISHA UN ! :nerva:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Musafir 2007-10-07, 21:50

*Dark*Angel* shkruajti:para se te dal nje xhiro po e bei dhe nje
, mos ma merrni per keq eeeeeeeeee
se nuk jeni ngop me buk
dhe sot beni debat per pederasta e pederaste ...
ku shkoni keshtu mar popull merreni shtruar nga nje shkall per dit dhe ne fund arrin ne top

Darku ne mbase me te vertet nuk e kemi mbushur barkun me buke se jemi popull i varfer po kjo nuk do thote se kemi te drejte me pak se ju qe jetoni andej nga vendet e "pasura" te shprehim mendimet dhe opinionet tona..
pastaj un dicka nuk kuptoj pse i ke kaq inat se ju ngacmojne ju djemve???
Atehere po ne gocat c'duhet te themi per ju "djemte e vertet" qe shume here nga nxini jeten ?????????????????
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga NEO 2007-10-08, 11:55

hahahah anisa sa fantazi qe ke kur thua qe kur i shikoni ata keni frike se mos jeni te tille Very Happy hahahahhahahahaa

pse me keta lloj tipash do ecim perpara ne????? kundra cdo koncepti njerezor??? e cfare do te thuash ti kur nje cift homosh do te biresonin nje femije???? cfare shembulli do ti jepnin atij apo si te behesh homo????
pse ti anisa nuk do te martoheshe me nje gay thjesht sa per sy e faqe??? ose si do te te vinte kur ti ta merrje ne telefon e te te pergjigjej i dashuri i tij????

kurse per ate cfare thua ti arla qe ne djemte ju nxijme jeten nuk jam dakort fare.
nxirja e jetes tuaj vjen nga mendjelehtesia juaj dhe duhet ta pranoni kete fakt pasi ju ne fillim beni si te veshtira dhe na lodhni shume( duhet ta pranojme kete gje) po sapo bini ne rrjetat tona ju jepeni te tera pas nesh dmth duke konsumuar gjithcka pasi ju nuk dini te dhuroni dashuri me pikatore.....

anisa ti me pelqen ndonjehere kur me thua .... pak Very Happy:D:D:D


p.s nuk kam asgje me ty arla dhe anisa, thjesht po diskutojme dhe une po flas ne vija te pergjithshme
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rat1010 Online
CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 40
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 9602

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Guest 2007-10-08, 18:28

fantazi eeeeee?? jo un nuk jam dakort me ty don! :no: un e kam then me perpare qe jam shuum dakort qe kjo lloj lidhje te njihet edhe nga shteti si esht ligjesuar psh. ne franc(ne mos gabohem) por nuk jam dakort qe te biresojn femij.. ketu jam dakort me ty!!
dhe un nuk do martohesha me nje gay thjesht sepse ai esht gay dhe nuk e them kete me perbuzje por kur martohet nje gay me nje vajz esht tamam sikur ta detyrosh ate... jo per sy e faqe!! dhe kur ti degjon te tel zerin e te dashurit edhe nese je me nje lidhje "normale" do te vinte inat jo vetem me lidhje gay!! mendoje pak... :)

tani sa i perket asaj qe shkruajti arla dhe pergj tende... dua te te jap vetem nje shembull...

ora 8 e darkes...
ne rrug ecen vetem nje vajz qe po kthehet ne shtepi mbas leksioneve.. sja ka qejfin asnjerit do vetem te ik ne shpi se esht lodhur gjith diten... nje grup djemsh e shikon qe esht vetem dhe fillojn me komente nga me te pistat!!! dhe shpesh her e ndjekin deri posht shtepije duke e ditur qe e trembin!!
ca faji ka kjo vajza o don !!?? sipas teje i kerkon vet? apo mendjelehtesija e saj i ben djemt qe cdo nat ta ngacmojn e mos ta len rehat?

mbase jan ato vajzat qe i kerkojn vet por shumica jan ne pun te vet !!!

p.s. dhe un don po flas ne vije te pergjithshme
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN?? Empty Re: CFARE MENDONI PER HOMOSEKSUALITETIN??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi