Barcaleta me genjeshtra

+7
ili11
IDEAL-BOY
lena
adiii
Nertila
serxho
triniti
11 posters

Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga Guest 2007-07-15, 13:09

Ishin dy ushtar , njeri nga Shkodra dhe tjetri nga Pogradeci
dhe po xeheshin kush genjen ma shum tjetrin,
ja nis pogradecatri duke then neve ne liqenin tone kur hedhim nje pes lekesh ne mes te liqenit e shofim pa problem ne fund , dhe Shkodrani i thot pse kjo ishte rrena jote po ithot Pogradecari.
Dhe ja vazhdon Shkodrani nje rren masive
ne liqenin e Shkodres nese don me mbush nje kov uje duhet me largu peshkun perpara qe te mushesh nje kove uje.lol! lol! lol! lol! lol!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga triniti 2007-07-17, 10:45

nje ushtar ndalon ne oborrin e nje shtepie dhe hipen lart ne pemen e fikut. e normalisht fillo duke i ngrene. e sheh plaka e shpise dhe filloj te bertase.
-nene,- i thote ushtari,- rri urte se zbrita poshte tani dhe ....
e mbylli gojen plaka dhe u ul ne rreze te fikut.
kur mbaroj se ngreni fiqte ushtari zbret nga pema dhe vazhdon rrugen.
e sheh plaka duke ikur dhe i shkon nga pas:
- ore ushtar, ore ushtar... mire qe je hajdut po qenke edhe genjeshtar

Very Happy:D:D
triniti
triniti

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga Guest 2007-09-22, 13:19

e bukur si barcalet po e kopjuar tek faqet ...shoqja triniti

Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga serxho 2008-06-11, 01:50

dy te huaj ne londer hypin ne autobus ne kat te pare ngaqe autobusi ishte dy katesh njeri i thote shokut te vet shkojme siper se shoshim me mire qytetin ,ai ju pergjigj jo se kati i dyte nuk ka shofer,
serxho
serxho

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 48
Vendodhja : new york usa
Registration date : 10/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4879

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga Nertila 2008-06-11, 08:31

Artani edhe Goni u takuan mbas disa kohesh ne rruge ,pim nje kafe tha Goni e themi te rejat tona,se ka dal nusja ne pazar e po e pres .Po pergjigjet tjetri se edhe e imja ne pazare eshte.Pasi pin kafen ,u cuan ore thot Goni si eshte gruaja jote nga paraqitja? se po e pash ti them qe po e pret ..Artani thot bjonde me sy boqelli, elegante .Po e jotja pyet Artani se po e pash i them edhe une .Goni e shendosh me syze .Por hec Artano kerkojm grun tate me mire ,se timen nuk e gjen gje ...
Nertila
Nertila

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 157
Vendodhja : Andej kenej gjithandej
Koha e lire : nuk kam ma kan vjedh
Puna : Studente
Registration date : 10/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4848

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga adiii 2008-06-16, 04:06

:bravo: :vertet: :qesh qesh qesh: :birra birra:
adiii
adiii

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4871

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga lena 2009-02-13, 22:37

:bravo:
lena
lena

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 29
Vendodhja : peja
Registration date : 14/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4630

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga IDEAL-BOY 2009-02-14, 18:11

Guest shkruajti:Ishin dy ushtar , njeri nga Shkodra dhe tjetri nga Pogradeci
dhe po xeheshin kush genjen ma shum tjetrin,
ja nis pogradecatri duke then neve ne liqenin tone kur hedhim nje pes lekesh ne mes te liqenit e shofim pa problem ne fund , dhe Shkodrani i thot pse kjo ishte rrena jote po ithot Pogradecari.
Dhe ja vazhdon Shkodrani nje rren masive
ne liqenin e Shkodres nese don me mbush nje kov uje duhet me largu peshkun perpara qe te mushesh nje kove uje.lol! lol! lol! lol! lol!
weeeeeeeeee ca ishte kjo mor pse patrijoti im ka hedhur 5 lekshin e ke gabim guest se 5 lekshi eshte ne elbasan e mos i ngatrro gjonat ti te degjuar e ke po jo e 5 leksh ama i tejkalon kufijt ketu
IDEAL-BOY
IDEAL-BOY

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 36
Vendodhja : athens
Koha e lire : :p
Puna : pun sa per vete
Registration date : 21/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4631

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga ili11 2010-10-15, 12:56

:qesh me lot: :sa kom qesh: Barcaleta me genjeshtra 66435
ili11
ili11

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 33
Vendodhja : greece
Registration date : 15/10/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4000

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga GENTA 2010-10-15, 13:15

Barcaleta me genjeshtra 323526
GENTA
GENTA

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 30
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4420

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga s2008 2010-10-26, 15:16

Nje mik e pyet Nastradinin:

- Sa vjec jeni?

-Un jam 60 -iu pergjigj ai

-por ju keshtu keni thene dhe 10 vjet me pare

-po-iu pergjigj Nastradini, burri nuk duhet te ndryshoje asnjehere fjalen qe thote.
s2008
s2008

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 37
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4891

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga Bardha 2010-10-26, 21:49

e bukur :sa kom qesh:
Bardha
Bardha

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 30
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4513

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga klejdisinani 2011-02-08, 12:08

:kokoshka:
klejdisinani
klejdisinani

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 34
Vendodhja : Albania
Registration date : 08/02/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3884

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga klejdisinani 2011-02-08, 12:11

:bravoo:
klejdisinani
klejdisinani

Barcaleta me genjeshtra Rat1010 Online
Barcaleta me genjeshtra Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 34
Vendodhja : Albania
Registration date : 08/02/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3884

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcaleta me genjeshtra Empty Re: Barcaleta me genjeshtra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi